Efekt ognia w kominkach elektrycznych Dimplex
Efekt ognia w kominkach elektrycznych Dimplex

Kominek elektryczny - efekt ognia

Mieszkańcy budownictwa wielorodzinnego oraz domów, gdzie nie ma możliwości zastosowania instalacji kominowej nie muszą rezygnować z kominka. W sytuacjach gdzie brak sposobności na montaż tradycyjnego paleniska lub przepisy ograniczają taką możliwość, ciekawym rozwiązaniem są kominki elektryczne.

Kominki elektryczne mogą być wyposażone w różnorakie funkcje - odgłosy palonego drewna, ogrzewanie, zmiana koloru bądź efektu płomieni. I w tym moejscu nasuwa się pytanie - jakiego efektu ognia możemy spodziewać się w tym przypadku. Producenci oferują opcje, jednym z najpopularniejszych producentów kominków elektrycznych jest Dimplex, który w swoich urządzeniach oferuje aż 4 rodzaje "płomieni". 

czytaj całość »
Montaż kominków automatycznych Planika
Montaż kominków automatycznych Planika

Jak zamontować palenisko Planika

Zastanawiasz się nad zakupem paleniska do zabudowy, ale obawiasz się wymagającego i trudnego montażu?  W przypadku kominków Planika instalacja jest niezwykle prosta, co możesz zobaczyć na filmie.Jedyne o czym należy pamiętać przed montażem automatycznego paleniska, to doprowadzenie instalacji elektrycznej do zabudowy.

czytaj całość »
Video poradnik - montaż grilli Barbeook
Video poradnik - montaż grilli Barbeook

Video poradnik - składanie grilli Barbecook

Na samą myśl o skręcaniu grilla dostajesz dreszczy? Bez obaw z naszym Video poradnikiem montaż grilla będzie banalnie prosty! 

Nie czekaj dłużej i rozpocznij przygotowania do grillowania z grillami Barbecook.

czytaj całość »
Telewizor nad kominkiem
Telewizor nad kominkiem

W aranżacjach i projektach wielu architektów oraz stylistów wnętrz spotykamy się z przyciągającym wzrok elementem – telewizor zawieszony nad kominkiem. Takie rozwiązanie podoba się szerokiemu gronu klientów. Wielu z nich nie zdaje sobie spawy, że niewłaściwie dobrany kominek i sposobie jego montażu, może uszkodzić telewizor.

 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl